На Кіровоградщині знову прибирали аварійні дерева
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48867_1.jpg)
18 червня до Служби порятунку «101» надійшло 4 звернення із проханням прибрати аварійні дерева, які створювали загрозу для перехожих.
Таку допомогу надавали рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Голованівськ (вул. Жуковського районного центру), 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Онуфріївка (вул. Берегова районного центру), 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький (вул. Маланюка та Тарковського в обласному центрі) та 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія (с. Бандурівка).
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)