На Кіровоградщині затримали шанувальників чужого меду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6026_1.jpg)
У липні до чергової частини Вільшанського райвідділу міліції від місцевого жителя, 1938 року народження, надійшла заява про крадіжку. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Чоловік повідомив, що невідомі особи викрали два вулики з сім’ями бджіл, які знаходилися у лісосмузі поблизу одного із сіл району. У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники міліції встановили осіб, що підозрюються у скоєнні злочину. Ними виявилися двоє місцевих жителів, 1983 та 1991 років народження. Викрадене майно вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)