На Кіровоградщині втопилося двоє чоловіків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49788_1.jpg)
1 жовтня о 07:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на березі ставка поблизу села Великі Трояни Благовіщенського району виявлено одяг, ймовірно, у водоймі є загиблий.
Рятувальники 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Благовіщенське здійснили обстеження водойми та дістали тіло загиблого чоловіка. Ним виявився місцевий житель 1949 р.н.
О 08:10 надійшло повідомлення про те, що у місті Олександрія у р. Березівка також виявлено тіло загиблого чоловіка. За допомогою багра бійці 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Олександрія вилучили тіло з водойми. Особа загиблого встановлюється.
Наразі з’ясовуються обставини загибелі обох чоловіків.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)