На Кіровоградщині волонтери із Панчевого облаштували 50 будинків для переселенців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58804_1.jpg)
Приклад волонтерів із Панчевого Тетяни Босько та Віталії Панкул, які облаштували 50 будинків для переселенців варто наслідувати всій області.
Про це зазначив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк у ході ZOOM-конференції з керівниками громад сьогодні, 7 грудня.
«49 громад без винятку в тій чи іншій мірі дали прихисток 91 тисячі людей із інших областей. Можливості в кожного різні, і звичайно найбільшу кількість прийняли Кропивницький, Олександрія, Світловодськ і Знам’янка. Чудові приклади співпраці влади та волонтерів є у селі Панчевому, де за відносно короткий проміжок часу облаштували 50 будинків для переселенців. Ваш приклад потрібно наслідувати», - зазначив Юрій Семенюк.
Нагадаємо, волонтерок благодійного фонду «Прихисток» із Новоукраїнського району Тетяну Босько та Віталію Панкул голова обласної ради Сергій Шульга відзначив почесними грамотами з нагоди Дня Української Державності.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)