На Кіровоградщині викрили серійного крадія металу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33095_1.jpg)
На рахунку зловмисника 7 фактів скоєння крадіжок із нежилого домоволодіння односельця. За вчинене йому загрожує позбавлення волі на строк до шести років.
До Знам’янського відділу поліції надійшли повідомлення 60-річного жителя одного з сіл району про зникнення майна з нежилого домоволодіння, яке залишилось йому у спадок.
«У результаті вжитих заходів поліцейські встановили, що до скоєння крадіжок причетний 66-річний місцевий мешканець. Чоловік кілька разів приходив до двору потерпілого та викрадав вироби з металу. Загальна сума збитків сягнула майже 2500 гривень. Крадене злодій продав, але майно правоохоронці вилучили та повернули власнику», - розповідає т.в.о. начальника Знам’янського відділу поліції Сергій Котига.
Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1, 2, 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)