На Кіровоградщині відбулось відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44076_1.jpg)
Одним із пріоритетних напрямків у справі ефективного захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій чи ситуацій є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.
Кіровоградщина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування ДСНС, важливою частиною яких є всебічне сприяння МПК.
Це важливе питання перебуває на особливому контролі начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка. Адже від рівня боєздатності місцевих пожежних команд залежить безпека громадян, які проживають у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС.
21 червня відбулось урочисте введення в дію нового підрозділу місцевої пожежної охорони у с. Григорівка Ганнівської ОТГ Новоукраїнського району. Ця подія, без перебільшення, визначна для членів громади, які відтепер у випадку надзвичайної події чи ситуації на їхніх подвір’ях чи у господарствах зможуть розраховувати на допомогу не лише професійних рятувальників, а й місцевих вогнеборців. Зрозуміло, що за будь-яких обставин місцеві пожежні прибудуть до місця події у найкоротші терміни, а час у таких випадках відіграє вирішальну роль.
Відкриттю МПК передувала значна робота, проведена сільською радою, Управлінням ДСНС України в області, Новоукраїнським районним відділом У ДСНС в області та сільськогосподарським підприємством "ім. Ульянова".
Після урочистого перерізання стрічки заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський за вагомий особистий внесок у створення підрозділу місцевої пожежної охорони вручив відзнаки Ганнівському сільському голові об’єднаної територіальної громади Віталію Коліснику та директору приватної агрофірми «ім. Ульянова» Олександру Скічку, побажав мешканцям громади якомога менше надзвичайних подій у їх житті та запевнив, що Управління готове й надалі сприяти розвитку місцевих пожежних формувань.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)