На Кіровоградщині утворилося 37,6 млн.т відходів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43599_1.jpg)
У Кіровоградській області у 2017р. утворилося 37,6 млн.т відходів, що на 9,3% більше порівняно з 2016р., у т.ч. відходів І-ІІІ класів небезпеки – 6,2 тис.т (на 3,6% більше). Із загального обсягу утворених відходів 99,7% (37,5 млн.т) припадає на відходи, що утворились унаслідок економічної діяльності підприємств та організацій.
У загальній кількості відходів, що утворилися у 2017р., найбільшу питому вагу (91,4%) складають відходи видобування руд металевих.
Загальний обсяг утилізованих відходів в області становив 1,5 млн.т, що в 2,1 раза менше ніж у 2016р. Частка утилізованих, оброблених (перероблених) відходів у загальному обсязі утворених склала 3,9%.
Обсяг видалених відходів у спеціально відведені місця чи об'єкти у 2017р. становив 35,8 млн.т, що на 15,6% більше порівняно з 2016р.
Головне управління статистики у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)