На Кіровоградщині триває марафон єдиних уроків безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58302_1.jpg)
Триває просвітницький марафон з безпеки життєдіяльності в навчальних закладах.
Рятувальники разом із освітянами Кіровоградщини докладають максимум зусиль, щоб у межах своєї компетенції забезпечити безпеку навчального процесу в умовах війни.
Зокрема, постійно проводяться просвітницькі заходи.
Так, рятувальники проводять в усіх навчальних закладах – від садочків до професійно-технічних закладів Єдиний урок «Безпечне освітнє середовище в умовах війни». Суть навчально-виховного заходу полягає в тому, аби сформувати у дітей автоматизм у дотриманні правил безпеки в умовах війни. В рамках уроку проводяться тренувальні евакуації, а також діти вчать з рятувальниками правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, алгоритм дій під час пожежі тощо.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)