На Кіровоградщині серед населення проводять профілактичне відпрацювання (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58340_1.jpg)
20 вересня співробітники Голованівського районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели профілактичне відпрацювання у м. Благовіщенське, під час якого нагадали громадянам правила безпечної життєдіяльності.
У першу чергу, увагу благовіщан звернули на те, що не можна ігнорувати сигналів повітряної тривоги та розповіли, як запобігти загибелі під час обстрілів і бомбардувань.
Крім того, рятувальники пояснили, як поводитись при виявленні боєприпасів часів минулих воєн та сучасних вибухонебезпечних предметів, а також при хімічній і радіаційній загрозі.
Спілкуючись із жителями Благовіщенського, надзвичайники також нагадали про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
У ході роз’яснювальної роботи серед жителів міста було розповсюджено листівки із застереженнями, правилами безпеки та номером виклику Служби порятунку – «101».
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)