На Кіровоградщині рибалки вирішили допомогти ЗСУ (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58281_1.jpg)
У Світловодську відбулись спортивні змагання з ловлі риби, які організували місцеві волонтери Іван Бугрим та Михайло Калюжний. До фідерної ловлі долучилися риболови з Кременчука, Лиману, Харкова, Києва і Світловодська.
Під час змагань інспектори Кіровоградського рибоохоронного патруля проконтролювали дотримання правил любительського та спортивного рибальства та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо правил рибальства та правил поводження біля водойми.
Завдяки такій волонтерській ініціативі риболови зібрали кошти на генератор і автономну дров'яну піч для воїнів ЗСУ.
Усю пійману рибу випущено у водойму.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)