На Кіровоградщині понад сто рятувальників чергували під час купання вірян на Водохреще (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61493_1.jpg)
6 січня рятувальники підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області під час традиційних заходів до Водохреща забезпечували безпеку громадян, які зважились в цей день занурюватись у відкритій водоймі.
У місцях занурення на території області було організовано роботу рятувальних постів, для чергування на яких задіяно майже сто бійців Служби порятунку. Напередодні з особовим складом було проведено додаткові заняття та інструктажі щодо заходів безпеки, а також порядку дій у разі виникнення надзвичайних подій.
У місцях масового купання вірян надзвичайники провели роз'яснювальну роботу та розповсюдили застережні листівки з правилами безпеки на воді, способами надання допомоги та зазначеним номером виклику Служби порятунку.
Наразі надзвичайних подій на водних об’єктах, де тривають хрещенські заходи, не зафіксовано.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)