На Кіровоградщині побили чоловіка, а потім забрали його грошові кошти

Травень 21, 2018 | Новини | Переглядів: 898 | Коментарі: 0

За попередніми даними, особи скоїли злочин із метою заволодіння чужим майном. 44-річного потерпілого, а потім забрали його грошові кошти у сумі майже 7 тисяч гривень. зловмисникам загрожує покарання – до 15 років позбавлення волі.

До відділення поліції надійшло повідомлення зі служби «102» про те, що на мешканця Новоархангельського району скоєно напад.

«Поліцейські встановили, що чоловік у вечірній час перебував у розважальному закладі населеного пункту, де у нього виникла сварка зі знайомими. Владнати ситуацію вдалося за втручання сторонніх осіб. Після чого місцевий житель пішов до себе додому відпочивати.

Згодом, близько о пів на другу ночі, до приміщення літньої кухні, де знаходився чоловік, увірвались двоє знайомих, із якими раніше громадянин сварився. Без жодних пояснень зловмисники почали бити потерпілого, у результаті чого він знепритомнів. Прийшовши до тями, заявник виявив, що нападники втекли, а зі столу зникли гроші у сумі 6 700 гривень.

Зловмисниками виявилися раніше судимі жителі району, 26 та 27 років. Їх затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлено про підозру», - розповів начальник Новоархангельського Олександр Громко.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

За матеріалами Новоархангельського відділення Голованівського відділу поліції Кіровоградської області
 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool