На Кіровоградщині під час збирання сої виявлено боєприпас
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12637_1.jpg)
Навіть зважаючи на завершення сезону осінньо-польових робіт, до Служби порятунку надходять повідомлення про виявлення на полях застарілих боєприпасів.
21 листопада у с.Новопавлівка Кіровоградського району під час збирання сої працівники знайшли у грунті іржавий предмет, схожий на боєприпас. До місця події виїхала група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ТУ МНС в області. Рятувальники обстежили територію міношукачами та знешкодили 76 мм артилерійський снаряд періоду Другої Світової війни на спеціальному майданчику.
Нагадуємо, якщо ви знайшли боєприпас, будьте відповідальними – одразу повідомте про подію за номером «101» та не чіпайте небезпечну знахідку.
Прес-служба Територіального управління МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)