На Кіровоградщині неповнолітні обікрали продуктову крамницю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35366_1.jpg)
Злодіями виявилися юнаки, 16 та 17 років, які у січні разом ще з одним товаришем обікрали магазин техніки. Цього разу хлопці вирішили «завітати» до іншого торгівельного закладу. Упродовж кількох годин працівники поліції вийшли на слід зловмисників та вилучили у них частину викрадених коштів.
14 лютого до Новоукраїнського відділу поліції надійшло повідомлення про злочин. Чоловік, який охороняв складські будівлі неподалік магазину, вранці помітив пошкоджені у ньому двері, про що негайно сповістив поліцейських.
«Під час огляду приміщення крамниці з’ясувалося, що невідомі каменем розбили скло у металопластиковому профілі і таким чином потрапили всередину, звідки викрали кілька сотень гривень.
У ході першочергових заходів правоохоронці виявили на місці пригоди слід від взуття, що ймовірно належав зловмиснику. У подальшому, відпрацьовуючи коло осіб, які могли бути причетними до скоєння злочину, поліцейські перевірили і раніше судимих юнаків. Вдома вони були відсутніми, але оперативники розшукали неповнолітніх у їх знайомих, де хлопці «відпочивали» після нічних пригод. У юнаків було частково вилучено викрадені гроші, які вони ще не встигли витратити», - розповів т.в.о. начальника Новоукраїнського відділу поліції Костянтин Левченко.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
У даний час розслідування іншої крадіжки – з магазину техніки, в якій підозрюваними є обидва неповнолітніх, також триває. Хлопцям доведеться відповідати вже за два скоєних злочини. Їм загрожує покарання – до 6 років позбавлення волі.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
читайте також:
На Україні вже незабаром на швидкій не буде лікарів? | Мешканці Кропивницького, ви вже вибрили собі лікаря? |
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)