На Кіровоградщині міграційники примусово видворили двох нелегалів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58264_1.jpg)
З Кіровоградщини працівники сектору нелегальної міграції Управління Державної міграційної служби в області спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції Головного управління Національної поліції в області примусово видворили двох громадян Азербайджанської Республіки.
Іноземці 44-х та 38-и років нелегально проживали в місті Кропивницький кілька років. За перевищення дозволеного строку перебування міграційниками було притягнуто порушників до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про їх примусове повернення до країни походження. Неврегульвані мігранти відповідні рішення не виконали та не залишили Україну.
Працівники Міграційної служби звернулись до суду з позовом щодо примусового видворення порушників з України. На виконання ухвали суду чоловіків доправлено до Пункту пропуску «Могілів-Подільський», вже з Республіки Молдова іноземці літаком відправляться на батьківщину. Повернутись в Україну порушники міграційного законодавства не зможуть наступні 5 років.
Управління ДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)