На Кіровоградщині хімічне підприємство передало рятувальникам 100 літрів дезрозчину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51223_1.jpg)
В умовах складної ситуації, пов’язаної із поширенням територією України коронавірусної інфекції COVID-19, одним із потужних факторів стабілізації обстановки є згуртування усіх сил та засобів у подоланні лиха.
Сьогодні, 6 квітня, із сусідньої Черкаської області, для потреб рятувальників кіровоградського гарнізону отримано 100 літрів дезрозчину. Передали украй необхідний дезінфектор рятувальникам представники ТОВ «Фабрика агрохімікатів». Медичні працівники Управління ДСНС у Кіровоградській області використовуватимуть розчин для дезінфекції рук та поверхонь у приміщеннях.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)