На Кіровоградщині через порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29160_1.jpg)
15 грудня о 12:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку м.Мала Виска.
Телефонувала господарка, яка помітила задимлення під покрівлею. Отримавши повідомлення, на місце події у лічені хвилини прибули працівники ДПРЧ-23 у складі 1 одиниці техніки та 4 чоловік особового складу. Як з’ясувалося, зайнялося перекриття на площі 1 м кв та лежак на горищі. Завдяки діям рятувальників о 12:46 пожежа була локалізована та о 13:10 – ліквідована. Таким чином вдалося врятувати помешкання від знищення вогнем. Фахівцями встановлено, що у будинку, який опалюється піччю, не виконана протипожежна розділка між димарем та балкою перекриття. Внаслідок перегрівання димаря сволок почав тліти та виникла пожежа. У зв’язку з цим, закликаємо громадян слідкувати за справністю печей та димарів, аби запобігти небажаним наслідкам.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)