На Кіровоградщині 4-річна вихованка дошкільного навчального закладу заразилась туберкульозом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24813_1.jpg)
Прокуратурою області взято на контроль хід перевірки контролюючими органами у сфері охорони здоров’я за фактом зараження 4-річної вихованки дошкільного навчального закладу м. Гайворона туберкульозом, що мав місце в січні поточного року.
Хворобу в дівчинки виявлено після проведення чергового медичного огляду вихованців дитсадка. У подальшому діагноз підтверджено лікарями районної та обласної лікарень. Медичними працівниками обстежено всіх дітей з групи хворої та персонал закладу. Результат негативний.
Зараз дівчинка знаходиться на стаціонарному лікуванні в Кіровоградській обласній дитячій лікарні, прогноз щодо одужання позитивний.
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)