Міський голова подякував Олександру Куценку за багатолітню працю на громаду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29164_1.jpg)
Кіровоградська міська рада здійснила перерозподіл коштів в межах Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіровограді на 2015 рік.
Прийнятим рішенням передбачено виділення 125 тисяч гривень на придбання обладнання та спортивного інвентаря для дитячо – юнацьких спортивних шкіл обласного центру.
Проект рішення вніс на розгляд міської ради начальник відділу фізичної культури і спорту Олександр Куценко і це був останній робочий день ветерана місцевого самоврядування. Із завтрішнього дня - він на заслуженому відпочинку.
Міський голова Андрій Райкович тепло подякував Олександпу Куценку за багатолітню працю з розвитку фізкультурного і спортивного руху в Кіровограді, побажав йому міцного здоров’я і наповненого активністю життя
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)