Миколаївська область: молодий хлопець погрожував вбивством продавцю торгівельного кіоску
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15310_1.jpg)
4 травня, близько 12 години дня в м. Первомайськ до працівників ДАІ, які несли службу по вулиці Київській, підбігла збентежена жінка з проханням по допомогу.
Громадянка, яка працює продавцем в торгівельному кіоску, повідомила, що невідомий, тримаючи в руках кухонний ніж, погрожував їй вбивством. Однак, жінка не розгубилася й почала голосно звати на допомогу, а нападник, злякавшись втік. За лічені хвилини інспектори ДАІ вирахували, схожого за прикметами чоловіка, що біг по вулиці. Молодика, який мав при собі ніж, було затримано й доставлено до Первомайського міськвідділу УМВС України в Миколаївській області для прийняття рішення згідно чинного законодавства, повідомляє Департамент ДАІ МВС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)