Мешканців Кіровоградщини закликають бути пильними під час новорічних святкувань
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50474_1.jpg)
Служба безпеки України вітає громадян з Новорічними та Різдвяними святами. СБУ бажає українцям приємного і безпечного відпочинку.
Водночас Служба закликає мешканців та гостей регіону не втрачати пильність і невідкладно повідомляти правоохоронцям про підозрілі транспортні засоби, предмети та осіб, зокрема у місцях проведення святкових заходів.
У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття і перебування в регіоні підозрілих осіб, а також наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до СБУ за номером гарячої лінії області (0522) 36-13-06 або на електронну поштову скриньку: usbu_kvg@ssu.gov.ua
Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде ретельно перевірена.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)