Мешканець Бобринця приїхав в обласний центр щоб грабувати
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9221_1.jpg)
До Кіровського відділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 21-річний місцевий житель. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Чоловік повідомив, що з його квартири було викрадено мобільний телефон вартістю півтори тисячі гривень. У скоєнні злочину працівники міліції викрили 20-річного жителя міста Бобринець. За цим фактом порушено кримінальну справу. Стосовно підозрюваного обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)