«Маршрут успіху» стартував із Кропивницького
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35390_1.jpg)
Сьогодні, 16 лютого, у міській раді Кропивницького в рамках національної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування розпочався навчальний візит “Маршрути успіхів”.
В рамках навчального візиту обговорювалися перспективи реформування медичної та паліативної допомоги в Україні, розвитку української кардіохірургії та інтервенційної кардіології для забезпечення сучасного рівня допомоги населенню із серцево-судинними захворюваннями. Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк презентував ключові моменти медичної реформи та деякі нововведення від Міністерства охорони здоров'я України. У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук окреслила досягнення медичної галузі у Кропивницькому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)