Кропивницький: в УТОГ відбулись урочистості
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33088_1.jpg)
Напередодні визначної дати заступник міського голови Наталія Дзюба завітала на урочистості в клубі УТОГ, щоб подякувати кропивничанам, які мають вади слуху за, те, що вони є соціально активними громадянами свого міста.
Разом із теплими словами привітань, Наталія Дзюба вручила двадцяти членам міського відділення Українського товариства глухих матеріальну допомогу у розмірі одна тисяча гривень кожному.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
В останню неділю вересня увесь світ відзначає Міжнародний день глухих, заснований у 1951 році, на честь створення Міжнародної федерації глухих.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)