Кропивницький: у міськраді відбулись заняття для діловодів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33071_1.jpg)
22 вересня у міській раді Кропивницького продовжив роботу постійно діючий семінар для посадових осіб виконавчих органів, на яких покладено обов’язки з ведення діловодства.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Навчання відкрила керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.
Заняття для діловодів виконавчих органів міської ради провела методист навчально-методичного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації обласної державної адміністрації Людмила Сікорака. Вона розповіла про окремі особливості пунктуації при побудові складних речень.
Навчання проходило у формі конструктивного діалогу, в ході якого посадовці поглибили знання з ділової української мови та удосконалювали правильно вживати свої вміння під час складання інформаційних повідомлень в різних стилях мовлення.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)