Кропивницький: у бібліотеці навчали правилам безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48870_1.jpg)
«Безпечні канікули» - так називалася зустріч працівників патрульної поліції лейтенанта Сухотіна О.Ю. та старшого лейтенанта Варіченко О.В. з читачами філії №21
Міської централізованої бібліотечної системи. В невимушеній обстановці - на території парку, що знаходиться неподалік бібліотеки, поліцейські провели практичні заняття з різних небезпечних ситуацій, в які діти можуть потрапити під час літніх канікул. Також дітей зацікавила тема булінгу .
Читачі обговорили разом з поліцейськими, як в дитячому колективі уникнути булінгу, а також, дізналися про інтернет-булінг та відповідальність, яка передбачена за вчинення подібних вчинків.
Спілкування з офіцерами поліції було насиченим та активним.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)