Кропивницький: у бібліотеку завітали актори-аніматори
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40671_1.jpg)
Кіровоградська міська центральна бібліотека тісно співпрацює з учнями корекційних класів школи №26: проводимо для них різноманітні заходи, майстер-класи.
На День Святого Миколая найбільшим і найприємнішим сюрпризом для дітей в бібліотеці став виступ акторів-аніматорів народного художнього колективу театру-студії «Маска».
Подих святкового настрою охопив всіх без виключення, діти взяли участь у конкурсах, з цікавістю переглянули чудово підготовлену новорічну інсценівку. За свої старання, добру поведінку дітлахи були віддячені солодкими подарунками.
Цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.
Колектив бібліотеки і діти щиро вдячні акторам за допомогу в проведенні свята.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)