Кропивницький «Світанок» полонив серця європейських глядачів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58286_1.jpg)
Упродовж восьми днів, із 04 по 11 вересня, у болгарському місті Варна тривав Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості Славянски Венец.
У рамках фестивалю відбулися Дні української культури.
Народний хореографічний ансамбль "Світанок" із Кропивницького є 25-разовим переможцем цього конкурсу і у 2022 році він гідно презентував на престижному мистецькому фестивалі рідне місто і всю Україну.
За тиждень "Світанок" провів по чотири концерти і майстер класи з українського танцю. Концерти відбувались на сценах кращих готелів курорту. Українських дітей зустрічали оплесками туристи з Німеччини, Франції, Румунії, Литви, Латвії, Молдови, Австрії та Польщі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)