Кропивницький: поліцейські подякували своїм наставникам за співпрацю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32215_1.jpg)
У Головному управлінні Нацполіції області під час семінар-наради голів первинних ветеранських організацій пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ отримали відомчі Подяки.
«Зараз правоохоронна система проходить реформування, змінюються назви підрозділів, працівники, маємо нові вимоги до служби в новоствореній структурі.
Та ніколи не зміняться такі поняття як «спадковість поколінь», наставництво, передовий досвід і повага до старших колег, які у свій час навчали працювати нас. Ми вдячні вам, дорогі наші ветерани, за ту роботу, яку ви проводите в колективах поліції, за підтримку діючих працівників і тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку, за вміння згуртувати біля себе людей, оптимізм і невтомну діяльність», - наголосив заступник начальника ГУНП в області Дем’ян Таршин, звертаючись до присутніх.
У ході наради відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу роботи первинних ветеранських організацій у Кіровоградській області Асоціації ветеранів МВС України. Подяки та грошові премії було вручено представникам Олександрійського, Знам’янського і Маловисківського району відповідно.
За активну громадську позицію, надання практичної і дієвої допомоги та співпрацю з ГУНП в області отримали заохочення полковники міліції у відставці Микола Гриценко та Веніамін Янішевський і майор міліції у відставці Микола Гончар.
Продовжилася нарада розглядом робочих питань, серед яких підбиття підсумків діяльності за перше півріччя та результати взаємодії з профспілковою організацією. Присутні мали можливість внести пропозиції щодо окремих аспектів роботи, поділитися власними здобутками та напрацюваннями.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)