Кропивницький: День ліквідатора (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50394_1.jpg)
У місті Кропивницький декілька днів поспіль проходили урочисті заходи, присвячені героїзму ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, повідомляє FOTOINFORM.NET
З 12 по 14 грудня в обласному центрі відбувалися різноманітні заходи вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Героїчний подвиг зробили всі, хто приймав участь у ліквідації цієї жахливої, смертельно небезпечної катастрофи, яка загрожувала всій планеті. Кожен ліквідатор вніс свою маленьку частку в перемогу над розбурханим атомом, що в підсумку зупинило розповсюдження радіації та був побудований захисний саркофаг. Багато мешканців Кіровоградщини стали учасниками масштабної ліквідації, віддавши своє здоров'я, а хтось і життя.
ФОТОИНФОРМ пропонує переглянути відеорепортажі Ігоря Філіпенка з цих урочистостей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)