Кропивницькі лялькарі запрошують дітвору на свято
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55048_1.jpg)
У прийдешні вихідні, з нагоди Дня захисту дітей, колектив КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» влаштовує святкову розважальну програму для юних мешканців та гостей міста.
Крім показу вистави з улюбленими ростовими ляльками, персонажами фантастичної казки Н.Педько «Пригоди у крижаному королівстві» (4+), митці підготували веселі конкурси, ігри та запальні танці. А 30 травня на малечу очікує ще й смачний сюрприз.
В рамках святкової програми, у неділю, свої подарунки отримають і маленькі травневі іменинники, які встигли зареєструватися на участь у вітальній церемонії.
Початок заходів – об 11.00 годині.
Вхід до театру – у захисних масках.
Довідки за телефонами: (0522) 24-28-94, 24-37-76, (095) 036-83-21, (097) 70-73-172
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)