Кропивницькі бібліотекарі ініціювали творчий флешмоб
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54450_1.jpg)
Бібліотека-філія для дітей №21 міста Кропивницький ініціювала в соцмережі «Фейсбук» творчий флешмоб, промоакціїю читання “Читаю вдома. Читаю щодня».
Флешмоб приурочений до Всеукраїнського тижня дитячого читання, що розпочинається 23 березня і передбачає безліч цікавих заходів, які пройдуть в бібліотеках міста.
У повідомленні на сторінці бібліотеки у ФБ йдеться: «Умови флешмобу: треба розмістити на сторінці бібліотеки, або на своїй сторінці своє фото з книгою, яку ви зараз читаєте. Додати хештег #ЧитаюВдома #ЧитаюЩодня написати своє ім’я і назву книги та автора.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)