Компаніївський район: виявлено боєприпаси часів війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12682_1.jpg)
26 листопада група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ТУ МНС в області знешкоджує боєприпаси, які напередодні знайшов житель с. Біляєвка Компаніївського району.
Чоловік викопував у себе на городі бур’ян і раптом дістав з землі іржавий набій. Зацікавившись знахідкою, господар продовжив обробляти грунт. Там знайшлися ще більш небезпечні предмети –міни та гранати. Селянин вирішив не випробовувати долю та склав боєприпаси разом, а потім зателефонував до Служби порятунку.
Наразі на місці події виявлено 3 мінометні міни та 2 ручні гранати періоду Другої Світової війни. Після ретельного обстеження території сапери знищать зброю на спеціальному майданчику.
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)