Київська область: рятувальники допомогли відпочиваючим, які опинились заблокованими на річці Десна
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15320_1.jpg)
6 травня до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про те, що на території Погребської сільської ради в напрямку села Погреби сім автомобілів опинились заблокованими на півострові внаслідок підняття рівня води в річці Десна.
Люди зранку приїхали на відпочинок і необачно залишили власний транспорт поблизу річки. На вечір ґрунтова дорога була вже повністю затоплена. На місце події негайно виїхав черговий караул 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники спільно з працівниками Броварського РайДУ всі автомобілі доставили на «велику землю». Загалом, з зони підтоплення було евакуйовано 10 чоловік, повідомляє сайт ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)