Кіровоградці випивали, а потім почався розбій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12797_1.jpg)
У місті Кіровограді до обласної лікарні із тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми та струсу головного мозку потрапив 38-річний місцевий житель. Про це «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Попередньо встановлено, що 4 грудня чоловік розпивав спиртні напої із 37-річним кіровоградцем, потім між ними виникла сварка, яка переросла у бійку. Після отримання тілесних ушкоджень потерпілий втратив свідомість, а коли прийшов до тями, то виявив відсутність свого мобільного телефону та документів, які знаходились у кишені. Попередньо дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 187 «Розбій» Кримінального кодексу України. Проводиться розслідування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)