Кіровоградці провели в останню путь загиблого учасника АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30241_1.jpg)
Сьогодні, 29 лютого, у Кіровограді прощалися із учасником АТО, водієм автомобільного відділення взводу матеріально – технічного забезпечення 34 мотопіхотного батальйону 57-ої мотопіхотної бригади молодшим сержантом Олександром Олександровичем Глушком, повідомляє сайт міськради.
Жалобна церемонія відбулася біля будинку, де жив воїн. Провести у останню путь Героя прийшли бойові побратими, військовослужбовці, представники влади, громадськість Олександр Глушко помер у Київському військовому госпіталі. Поховають воїна у Кіровограді на Далекосхідному кладовищі. Сьогодні у Кіровограді оголошено День жалоби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)