Кіровоградці мають можливість звертатися до міської влади за телефоном «гарячої лінії»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28980_1.jpg)
Кіровоградці мають можливість звертатися на “гарячу лінію” Кіровоградської міської ради за телефоном 24-73-74.
На важливості встановлення надійного зворотнього зв’язку міської влади з мешканцями міста наголосив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради. - «Гаряча лінія» має працювати так, щоб люди, звернувшись за її номером, відчули реакцію влади на їхні проблеми. Тут кіровоградцям обов’язково мають допомогти у вирішенні їхніх проблем, надати консультацію чи порадити як діяти у тій, чи іншій ситуації. проконсультувати та допомогти порадою, – відзначив Андрій Райкович.
До створення у міській раді повноцінного контактного центру, міська “гаряча лінія” працює в режимі робочого дня: з понеділка по п’ятницю, із 8.00 до 17.00.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)