Кіровоградці, дії за сигналом «Увага всім»!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24875_1.jpg)
Головний сигнал цивільного захисту являє собою переривчасте звучання сирен та сигнали з гучномовців, встановлених на автомобілях чергових диспетчерських служб: «УВАГА ВСІМ!».
Після отримання даного сигналу:
увімкніть телевізор на каналі «Кіровоград» або місцеве радіомовлення;
слухайте повідомлення Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста чи району. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів;
доведіть дану інформацію сусідам, знайомим;
чітко виконуйте рекомендації, які отримані з офіційних джерел;
за необхідності інформацію уточніть за телефонами екстрених служб (101, 102);
після отримання тривожного сигналу прямуйте до укриттів або до збірних пунктів евакуації. Адресу найближчого укриття ви повинні завчасно уточнити у житлово-експлуатаційній організації міста чи сільській (селищній) раді.
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)