Кіровоградський колектив став Лауреатом Всеукраїнського фестивалю
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29205_1.jpg)
Зразковий аматорський колектив – студія хореографічного мистецтва «Аеліта» дитячо-юнацького клубу «Гірник» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради успішно виступив у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Новорічна феєрія», що проходив у Дніпропетровську.
Вихованці «Аеліти» продемонстрували надзвичайні артистичність, пластику та майстерність у сучасних хореографічних постановках і стали Лауреатами І ступеню Всеукраїнського фестивалю.
Бурхливі овації викликав виступ вихованців молодшої вікової категорії «Аеліти» з хореографічними постановками «Пригоди маленьких пташок у Джунглях» та «Колискова».
Вихованці середньої вікової категорії зачарували глядачів постановками «Ілюзія Свободи» та «Дивний сон»
А старші – викликали фурор композиціями «Жіночність» та «Шлях до Перемоги».
Блискучим фіналом став виступ змішаної по віку команди з постановками «Дзеркало Землі» та «Не твоя війна».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)