МОЗ повідомляє: 9 058 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 вересня 2021 року. Зокрема, захворіли 849 дітей та 137 медпрацівників. Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 2 060 осіб; ▪️летальних випадків – 140; ▪️одужало – 2 415 осіб; ▪️здійснено тестувань за добу – 82 181 (зокрема методом ПЛР – 40 578, методом ІФА – 10 574); ▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 31 029. За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 379 483 особи; одужало – 2 240 388 осіб; летальних випадків – 55 424; проведено ПЛР-тестувань – 12 633 853. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (948), Дніпропетровській (889), Львівській (715), Одеській (622) та Донецькій (602) областях.

Кіровоградська ОДПІ повідомляє

Октябрь 18, 2013 | Новини | Просмотров: 1045 | Комментариев: 0

Чи має право фізична особа-підприємець на загальній системі оподаткування включити до витрат вартість комунальних послуг, сплачених за приміщення, яке він здає в оренду?

До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III «Податок на прибуток підприємств» Податкового кодексу України.
Склад витрат та порядок їх визначення зазначено у статті 138 Податкового кодексу, відповідно до якої до складу витрат включаються, зокрема, витрати на утримання, експлуатацію та ремонт, страхування, оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів загальновиробничого призначення, витрати на опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення та інші послуги з утримання виробничих приміщень.
Пунктом 138.2 статті 138 Податкового кодексу визначено, що витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом ІІ Податкового кодексу.
Таким чином, витрати, які пов’язані зі сплатою комунальних платежів за приміщення, що здається в оренду, можуть бути включені до складу витрат фізичної особи – підприємця у разі їх документального підтвердження та за умови, що договори з комунальними підприємствами на надання комунальних послуг укладені з фізичною особою як підприємцем.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 


Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

ПОШИРЮЙТЕ.

Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Коментуйте.
Комментарии для сайта Cackle Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.







Linux Хостинг от HostPro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений