Кіровоградщина: у ДТП водій вантажного автомобіля потребував допомоги
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30228_1.jpg)
27 лютого о 06:24 до Служби порятунку «101» від чергового Маловисківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на автошляху «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка» біля селища Смоліне Маловисківського району потрібує допомоги водій вантажного автомобіля «КАМАЗ-53215».
Водій вантажівки не впорався з керуванням та наїхав на напівпричіп іншого КАМАЗу.
У результаті зіткнення чоловік отримав травми і не міг вибратись з понівеченої кабіни автомобіля. Рятувальники 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС в області деблокували водія та передали працівникам швидкої допомоги Смолінської санітарно-медичної частини.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)