Кіровоградщина: незаконний забір підземних вод
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17601_1.jpg)
Прокуратурою Долинського району проведено перевірку додержання законодавства України про охорону та раціональне використання водних ресурсів в діяльності товариств району.
Установлено, що одним з сільськогосподарських товариств, всупереч вимогам чинного законодавства, без отримання відповідного дозволу упродовж місяця здійснювався забір прісної води з підземних джерел Долинського району для забезпечення виробничих потреб. У результаті незаконної діяльності державі завдано збитків. На усунення виявлених порушень керівникам вказаних підприємств внесені подання, за результатами розгляду яких, збитки відшкодовано в повному обсязі.
Прес-служба прокуратури області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)