Кіровоградщина: найбільш резонансні злочини по місту та області на 3 жовтня
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17755_1.jpg)
Упродовж доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 308 заяв і повідомлень громадян, з них 55 з ознаками кримінальних правопорушень.
До Кіровоградського міського відділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 34-річний місцевий житель. Попередньо встановлено, що 23-річний знайомий чоловіка після розпиття спиртних напоїв викрав його мобільний телефон вартістю дві тисячі гривень. Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
Стала жертвою крадія і 53-річна жителька одного з сіл Устинівського району. Попередньо встановлено, що 23-річний непрацюючий односельчанин жінки проник до її будинку, звідки викрав мобільний телефон, придбаний у минулому році за 250 гривень. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
До Світловодського міського відділу міліції надійшло повідомлення про те, що до районної лікарні із травмами голови та хребта за допомогою звернулася 87-річна місцева жителька. Попередньо встановлено, що тілесні ушкодження жінці наніс її 38-річний родич, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
До Знам᾿янського міського відділу міліції надійшло повідомлення від 56-річної жительки обласного центру про те, що 38-річна родичка з їх спільного будинку у місті Знам’янка винесла та продала її особисті речі – зимову куртку, золоті сережки і каблучку, холодильник та комп’ютер. Інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)