Кіровоградщина: на полях виникло дві пожежі стерні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16689_1.jpg)
29 липня до Служби порятунку двічі надходили повідомлення про пожежі стерні у Голованівському районі. Поблизу с.Красногірка на полі виникло загоряння, площею 2 га. Цього ж дня поблизу с.Табанове виникло займання, площею 0,4 га.
До гасіння пожеж залучалося по одному відділенню рятувальників державної пожежно-рятувальної частини №13. Причина виникнення пожеж наразі встановлюється фахівцями.
Шановні громадяни, пам’ятайте, що поблизу полів слід бути обережними з вогнем – не кидайте недопалків, сірників, а тим більше – не випалюйте стерню навмисно. За такі дії передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Прес-служба Управління ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)