Кіровоград: зустрічі у креатив-лабораторії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27150_1.jpg)
Не припиняються і влітку зустрічі умілих рученят, що проходять під час шкільних канікул у креатив-лабораторії бібліотеки-філії №4.
Учасники клубу «Світ захоплень» разом з його керівником - майстринею Аллою Молдавану навчають усіх охочих створювати різноманітні оригінальні речі власноруч, як то кошики для квітів зі звичайних газет, чарівні троянди з атласних стрічок, топінарій, який ще називають деревцем щастя, та безліч інших цікавинок. А нещодавно дітлахи почали опановувати техніку квілінга, виготовляючи різнокольорову скриньку.
До речі, обдаровані, талановиті, ординарі та творчі діти завжди у центрі уваги нашої бібліотеки. Вони беруть участь у майстер-класах, піар-акціях, творчих конкурсах, а також ми разом відзначаємо свята, влаштовуємо фольклорні посиденьки, творчі зустрічі тощо.
Бібліотекарі допомагають дітям збагачуватися новими знаннями, вчать творчо мислити, реалізовувати свою уяву, фантазію та залучають до культурних і літературних цінностей.
Тож, якщо Ви бажаєте цікаво провести своє дозвілля, вибрати цікаву книгу, знайти нових друзів, а також навчитися створювати цікаві речі своїми руками, будемо раді бачити Вас у нашій бібліотеці.
Чекаємо на Вас:
Вівторок-П’ятниця – 11-18
Субота – 11-17
Неділя, Понеділок – Вихідні дні
Останній робочий день місяця – санітарний
Бажаємо приємного перебування у нашій бібліотеці!
Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Яновського,60
Email-адреса: centlib.f04@qmail.com
Запрошуємо на свій блог «Творчість і бібліотека»: http:bibliotekafilia4.blogspot.com
Завідуюча бібліотеки-філії №4 Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)