Кіровоград: віряни зібрали допомогу для переселенців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24985_1.jpg)
Кіровоградці – прихожани української православної церкви – зібрали для тимчасово переміщених громадян, які проживають в обласному центрі, продукти харчування та речі першої необхідності.
В основному, це були крупи, олія, хліб, консерви, напої – всього 1,5 тони продовольства. Рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №2 допомогли повантажити благодійну допомогу та перевезти її до міського осередку Червоного Хреста. Саме сюди щодня приходять переселенці за найнеобхіднішим. Адже залишати рідний дім їм нерідко доводилось під градом куль та з мінімумом речей.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)