Кіровоград: вихованці «Оленки» здійснили повчальну мандрівку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29076_1.jpg)
Навчанню маленьких громадян правилам безпеки рятувальники Кіровоградщини приділяють значну увагу, адже від цього залежить наскільки захищеним буде майбутнє дітей. Щоб виховати всебічно розвинених дітей, у Кіровоградському дитячому садочку «Оленка» теж відводять чільне місце питанню безпеки малюків
З цією метою адміністрація закладу організувала вихованцям садочка зустріч з фахівцями пожежно-рятувальної служби, які провели гру-змагання «Безпечна мандрівка». На дошкільнят чекала цікава подорож до казкової Країни безпеки на пожежному автомобілі, який змайстрували та випробували тут же у залі самі малюки, і навіть просушили та згорнули пожежні рукави по закінченню гри.
Зупинка за зупинкою подорожували вихованці садочку: на одній із них у формі загадок з’ясували, куди поспішає пожежний автомобіль, коли із сиреною мчить вулицями міста, на іншій - дізнались для чого потрібен протигаз та навчились його одягати. На зупинці «Загадкова торбинка» діти розмірковували про те, що предмети, які оточують нас щодня, бувають корисними і небезпечними й іноді можуть призвести до біди. У якості заохочення за правильні відповіді та участь у конкурсах дітки отримали подарунки на згадку про Службу порятунку.
Саме у молодшому шкільному віці закладається модель майбутньої поведінки людини у соціумі та у сім’ї. І висловлені дітьми думки доводять, що підростаюче покоління з кожним роком починає відповідальніше ставитись до питань власної безпеки. Для вихованців «Оленки» зустріч видалась надзвичайно цікавою, тому рятувальники та педагоги переконані, що подарували дітям не лише цікавий тематичний захід, а й знання, які обов’язково стануть їм у нагоді.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)