Кіровоград: відбудеться акція з посадки дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17841_1.jpg)
У переддень Покрови 12 жовтня в Кіровограді, на набережній Інгулу (від «кривого» мосту до мосту по вулиці Кірова) відбудеться акція з посадки дерев «Без верби й калини нема України»
Запрошуємо приєднатися громадські організації та всіх бажаючих! Форма одягу – спортивна. Настрій – сонячний! Разом подаруємо центру Кіровограда нову алею! Ініціатор акції громадська організація «Рідний Кіровоград». Хочете посадити свій кущ калини біля Інгулу разом з народним депутатом України Андрієм Табаловим? Приходьте й друзів приводьте!
Чекаємо вас об 11-й годині.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)