Кіровоград: у міськраді діти отримали подарунки від Святого Миколая (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29218_1.jpg)
Діти з родин учасників АТО, батьки які загинули захищаючи незалежність і цілісність України, одними з перших отримали подарунки від Святого Миколая.
Сьогодні, 18 грудня, у міській раді з Новорічними святами їх привітав міський голова Андрій Райкович. Очільник міста побажав маленьким кіровоградцям, перш за все, місцного здоров’я, щастя, радості та цікавих зимових свят.
- Нехай у кожній родині лунає дзвінкий дитячий сміх, панує радість, - сказав у своєму вітальному слові Андрій Райкович. – А ми, міська влада, завжди готові допомогти і підтримати вас у житті, бо ми - одна громада і ми завжди будемо разом. І у радості, і у горі.
Міський голова вручив дев’ятнадцяти дітям довгоочікувані подарунки, по одній тисячі гривень матеріальної допомоги і запрошення на відкриття Новорічної ялинки у Кіровоградській обласній філармонії.
Натомість малюки віддячили чудовими святковими віршами і піснями.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)