Кіровоград: студент відповість за стрілянину по людях
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15223_1.jpg)
Оголошено вирок колишньому курсанту міліцейського вузу, який влаштував в обласному центрі стрілянину по людях зі страйкбольного автомата.
Як ми вже повідомляли, влітку минулого року 21-річний студент перебуваючи у стані алкогольного сп”ягніння, разом з трьома товаришами, роз’їжджаючи по місту на автомобілі «БМВ» влаштував безпричинну стрілянину по людях зі страйкбольного автомата. У результаті декілька кулькових набоїв влучили в трьох людей, які в цей час стояли на зупинці громадського транспорту. За фактом хуліганських дій було порушено кримінальну справу.
Днями Кіровський районний суд м. Кіровограда оголосив вирок у цій справі. Вироком суду особу, яка стріляла з пневматичного пристрою по перехожих засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки. Державний обвинувач по справі наполягав на реальній мірі покарання для підсудного - 5 років позбавлення волі.
На м”якість призначеного покарання прокуратура вже готує апеляційну скаргу.
Прес-служба прокуратури області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)